Pracownicy

Joanna Szalbierz-Kędzierska - dyrektor, joanna@gok-sokol.pl
Maciej Posanow - główny księgowy, kadry, maciej@gok-sokol.pl
Angelika Kociemba - sekretariat, koordynacja, sekretariat@gok-sokol.pl

 

GOK "SOKÓŁ" w Czerwonaku

Krzysztof Dziemian - pracownia teatralna dla dzieci
Krystyna Dyba - opiekun Klubów Seniora, krystyna@gok-sokol.pl
Lidia Pludra-Przewoźna - organizacja imprez, PR, lidka@gok-sokol.pl
Joanna Synowiec - pracownia plastyczna dla dzieci, jsynowiec@gok-sokol.pl
Olga Krause-Matelska -  pracownia ceramiki, olga@gok-sokol.pl
Małgorzata Fabian - pracownia malarstwa i rysunku, gosia.f@gok-sokol.pl
Remigiusz Wojciechowski - pracownia muzyczna w GOK "Sokół", remigiusz@gok-sokol.pl
Tomasz Stamm - obsługa techniczna, tomek@gok-sokol.pl


CENTRUM KULTURY i REKREACJI w Koziegowach

Izabella Jarczyk - organizacja imprez, PR,iza@gok-sokol.pl
Anna Rozmianiec - pracownia teatralna, anna@gok-sokol.pl
Krzysztof Dziemian - pracownia teatralna dla dzieci
Joanna Synowiec - pracownia plastyczna, jsynowiec@gok-sokol.pl
Adam Szulc - obsługa techniczna, adam@gok-sokol.pl


KLUB "KOGUCIK" w Potaszach

Olga Krause-Matelska - opiekun Klubu, pracownia plastyczna, olga@gok-sokol.pl
Małgorzata Kubska - aerobic, m.kubska@gok-sokol.pl
Agata Kasperczak - zajęcia świetlicowe dla najmłodszych, agata@gok-sokol.pl
 

KLUB "ISKRA" w Promnicach

Małgorzata Kubska - opiekun Klubu, aerobic, pracownia komputerowa, m.kubska@gok-sokol.pl
 

KLUB "JUTRZENKA" w Kicinie

Małgorzata Fabian - opiekun Klubu, pracownia plastyczna, gosia.f@gok-sokol.pl
Krystyna Dyba - opiekun Klubów Seniora, krystyna@gok-sokol.pl
Agata Kasperczak - zajęcia świetlicowe dla najmłodszych, agata@gok-sokol.pl
Małgorzata Kubska - aerobic, m.kubska@gok-sokol.pl


KLUB "SŁONECZKO" w Czerwonaku

Dorota Marciniak
- opiekun Klubu, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze
 

 

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Artur Brążkowski latino solo
Beata Drag balet dla dzieci
Jacek Krajewski Tai Chi
Ewa Sobiak  choreograf Teatru Tańca Fleks Step
Karolina Piotrowska-Sobczak opiekun chóru Arsis
Alina Waligóra-Bartosiak joga
Renata Paluszczak-Dutkiewicz joga dla seniorów
Katarzyna Gonciarz opiekun zespołu śpiewaczego Kwiat Jesieni
Henryk Wereda opiekun zespołu śpiewaczego Z Nadwarciańskich Łąk
Piotr Konieczny opiekun zespołu Ave