„Kino za Trzy Zeta” – Debiuty Polskie

 GOK Sokół zaprasza  20 kwietnia o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na drugie spotkanie z cyklu „Kino za trzy zeta” – Debiuty Polskie.
Filmy, które będziemy prezentować to produkcje krótkometrażowe, stworzone w ramach programu „30 Minut”, nad którym patronat objęło Studio Munka. Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa filmy.

W programie:
„Mały palec” w reżyserii Tomasza Cichonia to opowieść o tym, że nie wolno zadzierać z kelnerkami. Zwłaszcza w wietnamskim barze, zwłaszcza na przedmieściach Warszawy...
Obsada: Remigiusz Jankowski, Adam Bobik, Stanisław Hubert, Joanna Opozda, Nam Bui Ngoc, Anna Samusionek, Wojciech Namiotko, Temulen Ganbold, Bagakhuun Nyamsuren, Trung La duc, Telmen Ganbold, Tuan Anh Pham.

„Ojcze masz” w reżyserii Kacpra Lisowskiego, którego bohaterem filmu jest Marcel, punkrockowy muzyk. Chociaż jest już po czterdziestce, nadal się nie ustatkował. Zgodnie z hasłem „no future” żyje od koncertu do koncertu, od imprezy do imprezy. Któregoś wieczoru spotyka Basię…
Film został nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na 54. Krakowskim Festiwalu Filmowym!
Obsada: Arkadiusz Jakubik, Przemysław Strojkowski, Agnieszka Przepiórska, Łukasz Simlat, Marek Sarba, Szymon Rząca, Michał Skrok, Irena Melcer.

Bilety w cenie 3,00 zł dostępne w GOK "Sokół", CKiR w Koziegłowach i na portalu bilety24.pl