Spektakl "Karmen" w ramach projektu Mamy Działamy!

23 kwietnia o godzinie 16:00 GOK Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach  na spektakl Karmen Teatru Tańca Fleks Step w choreografii Ewy Sobiak.

Czy historia dziewczyny z opery Carmen Georga Bizeta, wystawionej po raz pierwszy w 1875 roku może być aktualna w roku 2017? Czy relacje między bohaterami opery można przenieść na grunt współczesnej korporacji? Spektakl stara się pokazać to, co w operze Carmen było i jest uniwersalne. Skupia się na zawsze ważnych relacjach międzyludzkich, a twórcy zadają sobie pytanie, czy te relacje w jakikolwiek sposób zmieniają się na przestrzeni lat.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców.
Bilety w cenie 5 zł są dostępne w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Prezentacja spektaklu rozpoczyna również projekt „Mamy – działamy!”, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych mam, które w codziennym natłoku obowiązków z trudem znajdują choćby chwilę dla siebie i dla swoich zainteresowań.
W trakcie spektaklu dzieciom zapewnimy opiekę oraz ciekawe zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W trakcie spotkania dzieci będą tworzyć skarpetkowe przytulanki, a na najmłodszych czekają ciekawe gry i zabawy.
Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 3–8 lat.
Mamy mogą oddać dziecko pod opiekę 15 minut przed wydarzeniem i odebrać najpóźniej 15 minut po jego zakończeniu.
Cena warsztatów 5 zł za dziecko.
Liczba miejsc ograniczona, w związku z czym prosimy o wcześniejszą rezerwację  (min. 7 dni  przed wydarzeniem).