Supermenki w superprzebojach zespołu ABBA

6 kwietnia o godz. 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach zarówno miłośników twórczości szwedzkiej super grupy jak i fanów "sokołowych" super dziewczyn na koncert zatytułowany "I have a dream...", który po raz pierwszy zabrzmiał przed dwoma laty w Czerwonaku. Po udanych wielkopolskich wojażach poszerzony program powraca do naszej gminy. Warto nadmienić, że będzie to pierwszy koncert Supermenek w nowej sali CKiR w Koziegłowach.

Zespół Supermenki powstał w 2012 roku i tworzą go wokalistki z pracowni muzycznej Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku prowadzonej przez Remigiusza Wojciechowskiego. Marta Bykowska, Karolina Gorzejewska, Kinga Kwiatkowska i Weronika Skrzypek to laureatki konkursów, festiwali i przeglądów wokalnych m.in. w Poznaniu, Szczecinie, Gnieźnie, Bielsku Podlaskim, Drezdenku, Wieleniu, Krotoszynie, Lwówku i Turku. Zespół koncertuje na terenie całej Wielkopolski, poprzedzając występy takich artystów jak Kamil Bednarek, Małgorzata Ostrowska, Wanda Kwietniewska, Ewelina Lisowska, Kasia Wilk, czy Grzegorz Hyży oraz podczas samodzielnych prezentacji artystycznych na zaproszenie wielkopolskich instytucji kultury.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.