Baby Targ

GOK Sokół zaprasza 8 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na Baby Targ.
Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją dla rodziców oczekujących na przyjście na świat swoich dzieci jak i tych, którzy cieszą się swoim szczęściem, by sprzedać, kupić lub wymienić się odzieżą, zabawkami i akcesoriami dla dzieci.

Nadchodząca wiosna to dobry pretekst do wyciągnięcia  z szaf czy kartonów lżejszej odzieży i tu nagle może się okazać ,że te rzeczy są za ciasne lub  mają za krótkie rękawy. Przy okazji wiosennych porządków znajdujemy też zabawki, którymi nasze dzieci już dawno się nie bawią. Co z nimi zrobić? Nie chowajmy ich do szaf tylko przynieśmy na Baby Targ. Tutaj będzie można je sprzedać, wymienić lub podarować dzieciom w potrzebie.

Podczas Baby Targu znajdzie się wiele dodatkowych atrakcji, zarówno dla rodziców jak i dzieci. Całość będzie wzbogacona o warsztaty i porady dla przyszłych i obecnych rodziców prowadzone przez Stowarzyszenie Twórcze Mamy z Koziegłów. Spotkanie to będzie wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i wzajemnych porad pomiędzy rodzicami. Na Baby Targu każdy znajdzie coś dla siebie. A po wszystkim będzie też można pozostawić rzeczy, które przekażemy potrzebującym, co nada Waszym rzeczom i zabawkom drugie życie.

Wystawcy oraz zwiedzający nie ponoszą opłat.
Zainteresowanych wystawieniem rzeczy prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 27 marca, na adres:lidka@gok-sokol.pl.

Zapraszamy!