Pracownia Plastyczna - nowa grupa

Pracownia Plastyczna GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach prowadzi dodatkowe zapisy do grupy młodzieżowej poszerzając ją o odbiorców dorosłych.
Zajęcia odbywać się będą we wtorki w godzinach od 17:45 do 20:00.

Autorska Pracownia Plastyczna rozwija wyobraźnię plastyczną oraz myślenie kategoriami sztuki. Uczestnicy nabywają umiejętności obserwacji i interpretacji otaczającego świata. Zajęcia plastyczne pozwalają kształtować i poszerzać zdolności wyrażania własnych spostrzeżeń, emocji, pojęć i wizji twórczych. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami i tajnikami warsztatu plastycznego, technikami malarskimi i rysunkowymi, zasadami kompozycji, teorii koloru, perspektywy, waloru, światłocienia.
Na warsztatach w ramach pracowni uczestnicy poznają świat grafiki warsztatowej. Chętni zapoznają się z kilkoma technikami graficznymi, m.in. linorytem, monotypią i techniką szablonu.

Poznają również różne techniki artystycznego zdobienia i tworzenia z przedmiotów powszechnego użytku. Podczas działań artystycznych uczestnicy zajmą się także pracą z filcem, malowaniem na tkaninie, tworzeniem biżuterii, scrapbookingiem.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 30 zł/m-c.
Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Kultury Sokół.
Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 61 652 60 30