IV Wielkanocny Targ Wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na Wielkanocny Targ Wiejski , który odbędzie się 8 kwietnia w godzinach od 10:00 do 14:00 przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Będzie można na nim zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła. Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

W związku z organizacją Targu serdecznie zapraszamy lokalnych rękodzielników do udziału w imprezie. Osoby, które zajmują się wytwarzaniem oraz sprzedażą ciekawych  przedmiotów artystycznych prosimy o kontakt i nadsyłanie zgłoszeń na adres:lidka@gok-sokol.pl.

Organizatorem Targu jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół, Stowarzyszenie Światowid.
Mecenat: Gmina Czerwonak.