„Mój niepokój ma przy sobie broń” premiera teatru Cyk

24 marca o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół” zaprasza do CKiR w Koziegłowach na premierę Teatru Cyk „Mój niepokój ma przy sobie broń” na podstawie tekstu Mateusza Pakuły.
Spektakl odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.

Każdy z aktorów, stając się Guliwerem, odbywa swoją podróż po współczesności, komentując ją, parodiując, przeżywając, uczestnicząc w niej. Guliwer stara się odnaleźć Tu i Teraz, znaleźć odpowiedzi, nauczyć się dorosłości. Tekst „Mój niepokój ma przy sobie broń” idealnie wpisuje się w aktualną rzeczywistość te szeroką - światową i tę małą - którą każdy zna ze swojego podwórka. Współczesna forma wyrazu, mocne muzyczne brzmienie i wyrazista plastyka inscenizacji są mocnymi stronami przedstawienia, którego reżyserem jest Anna Rozmianiec.
Charakterystyczne beatboxowe brzmienie stworzyli Jakub Woźniak oraz Karol Loręcki, a poetyką klarnetu zaczaruje Ignacy Żak.
Wystąpią: Zuzanna Jakubowicz, Jadwiga Minksztym, Magdalena Przybylska, Zofia Wiśniewska, Adam Garczarek, Karol Loręcki, Artur Małecki, Jan Minksztym oraz Ignacy Żak.

Wstęp wolny.
Bezpłatne wejściówki można odbierać w GOK Sokół oraz CKiR w Koziegłowach.