„Siedemdziesiąt”, spektakl Skansenu Teatralnego

31 marca o godzinie 19:00 z Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach wszystkich zainteresowanych teatrem i literaturą na przejmujący spektakl „Siedemdziesiąt” w wykonaniu Skansenu Teatralnego.
Spektakl odbędzie się w ramach 10-lecia Pracowni Teatralnej GOK Sokół, prowadzonej przez Annę Rozmianiec.

Kim lub czym jest Stara Kobieta? W tej postaci spotykają się wszystkie kobiece role. Stara Kobieta jest symbolem życia, trwania i przemijania. W spektaklu „Siedemdziesiąt” spotyka się sześć aktorek, które tworząc zwielokrotnioną bohaterkę, próbują w prostych codziennych czynnościach wykrzyczeć swoje indywidualne pragnienia,  próbują nazwać niespełnione marzenia i oczekiwania. Doświadczone życiowo kobiety, mierząc się z utworem Różewicza, tworzą świat teatru emocji i wzruszeń i oczyszczają się z własnych bolesności. Reżyseria: Anna Rozmianiec. Scenariusz na podstawie tekstu „Stara Kobieta wysiaduje” Tadeusza Różewicza. Występują: Małgorzata Kościelniak, Dorota Garczarek, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Dorota, Wasilewska oraz Ewa Jachczyk.

Wstęp wolny.
Bezpłatne wejściówki można odbierać w GOK Sokół oraz CKiR w Koziegłowach.