"Muzyczne żarty" koncert orkiestry salonowej Modearato

Muzyczne Żarty

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza na wyjątkowy koncert. Orkiestra Salonowa Moderato prowadzona przez Orlina Bebenowa koncertującego z takimi gwiazdami scen światowych jak Kałudi Kałudow. Jest to zespół złożony z muzyków Filharmonii Pomorskiej i Opery Bydgoskiej, mający w swoim repertuarze największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej. Moderato wystąpi wraz z solistami i Grupą Taneczną Savoy złożoną z najzdolniejszych polskich baletnic, artystek Opery Bydgoskiej.

W programie koncertu usłyszymy niezapomniane polki i walce Straussa, najpiękniejsze i najzabawniejsze arie i duety takich mistrzów jak Lehar i Kalman, największe przeboje polskiej muzyki filmowej lat 20-tych i 30 -tych XX wieku oraz zobaczymy najsłynniejsze tance m.in. pokazowego kankana Offenbacha .Gwarantujemy wspaniałą ucztę muzyczna i doskonałą wspólną , niezapomnianą zabawę.

Na koncert zapraszamy 1 kwietnia o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 35,00 zł można kupować w GOK „Sokół” w Czerwonaku, CKiR w Koziegłowach oraz na portalu bilety24.pl