Soyka Trio - koncert

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Soyka Trio. Koncert odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 60,00 zł (przedsprzedaż) oraz 70,00 przed koncertem dostępne są w GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Stanisław Sojka to artysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W swoich koncertach łączy jazz z popem. Jest pianistą, gitarzystą, skrzypkiem, kompozytorem, aranżerem i autorem tekstów. Wciąż inny, wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo, wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział: „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni.”