Warsztaty Gospel

11 i 12 października Fundacja Pro Novis zaprasza serdecznie na wyjątkowe i niezwykle radosne wydarzenie muzyczne i kulturalne, czyli na warsztaty Gospel.

Jest to technika, którą charakteryzuje radość, dynamizm oraz wspaniała harmonia. Na warsztaty zaproszeni są wszyscy, którzy lubią śpiewać, niezależnie od wieku czy doświadczenia muzycznego. Warsztaty gospel to doskonała okazja dla chórzystów i dyrygentów istniejących zespołów do poznania nowego stylu muzycznego oraz możliwość poszerzenia swojego repertuaru o tę radosną i dynamiczną muzykę.

Warsztaty poprowadzi dyrygentka Poznańskiego chóru Gospel Joy Agnieszka Górska-Tomaszewska, która podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem i pasją.
Gościem specjalnym warsztatów będzie Beverly Minor - czarnoskóra wokalistka z Atlanty, współpracującą z Fundacją Pro Novis od ubiegłego roku.

Gospelowy pracowity weekend zwieńczy niedzielny Koncert Finałowy z udziałem wszystkich uczestników. Podczas występu zaprezentowane zostaną poznane wcześniej utwory, atmosfera będzie wspaniała, bardzo podniosła i radosna.

Zapisy i informacje pojawią się niebawem na stronie: www.gospeljoy.pl