Wielkanocny Targ Wiejski

12 kwietnia w godzinach od 10:00 do 14:00 przy Targowisku w Koziegłowach odbędzie się I Wielkanocny Targ Wiejski.
Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury  Sokół,  Stowarzyszenie Światowid z Łubowa oraz ZHP Hufiec Czerwonak.

Podczas Targu będzie można zakupić produkty lokalne i tradycyjne. Chcemy, aby targ stał się miejscem, w którym będzie można zakupić sery, wędliny, miód, dżemy, świeże jaja i wszystko to, co może się znaleźć na świątecznym stole, ale także ciekawe wyroby rękodzielnicze.

Targ Wiejski  połączony będzie  z promocją płyty, która jest realizacją projektu „Podwórkowe Zoo – międzypokoleniowa bajka”, realizowanym przez GOK „Sokół” oraz działający przy nim zespół Skansen Teatralny.
Sponsorem Głównym projektu jest Aquanet w Poznaniu. II część płyty będzie nosiła tytuł „W Leśnym Zoo”.
Na płycie znajdą się dwie bajki podejmujące tematy ekologiczne, przyjaźni i tolerancji, a także trzy wesołe piosenki. W trakcie promocji płyty odbędzie się prezentacja nagranych bajek i piosenek, rozwiązanie konkursu plastycznego dla przedszkolaków na okładkę płyty oraz wręczenie nagród laureatom.

Dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez instruktorów GOK Sokół oraz aktorki Skansenu Teatralnego i posłuchać występów solistów GOK Sokół.
Każdy przedszkolak, który nas odwiedzi otrzyma również wyjątkową płytę z bajkami.