Taniec współczesny dla najmłodszych

22 marca oraz 13 kwietnia zapraszamy do GOK Sokół na godzinne warsztaty taneczno-ruchowe dla dzieci i dorosłych zatytułowane „Beztroska lekkość bycia”.

To budowanie mostów zaufania i wzajemnej akceptacji pomiędzy dziećmi i rodzicami, a także wszystkimi uczestnikami. To swoiste spotkanie integracyjne dla małych i dużych, które przypomina o tym, jak wiele radości wnosi w nasze życie wspólne spędzanie czasu i uwaga, którą sobie dajemy. Warsztat jest tworzeniem wspólnej przestrzeni doświadczeń i zabawy w beztroskiej teraźniejszości, do której wejdziemy dzięki rozluźnieniu i aktywności ruchowej. Nic tak nie łączy jak empatia – wczucie się w rolę innego, dlatego będziemy uczyć się od siebie nawzajem.
Podczas spotkania integracyjnego dzieci bywają naszymi nauczycielami, a my dorośli przypominamy sobie, jak to jest być dzieckiem.

Warsztat „Beztroska lekkość bycia" wykorzystuje proste techniki contact improwizacji, relaksację oraz nieskomplikowane choreografie taneczne.

Dzieci w wieku od 4 do 6 lat wraz z rodzicami zapraszamy na godzinę 11.00, natomiast dzieci od 7 do 12 lat wraz z rodzicami na godzinę 13.00.

Koszt jednego warsztatu wynosi
20 zł/dorosły 10 zł/dziecko.
Zapisy oraz szczegółowe informację pod nr tel. 605 780 193 lub e-mail:
mwoskowicz@o2.pl.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Woskowicz – zafascynowana techniką tańca współczesnego, uważa, że można uczyć ją dzieci już od najmłodszych lat. Najmłodsi posiadają naturalne predyspozycje do tej formy ruchu, dlatego stara się promować taniec współczesny wśród rodziców. Jako instruktorka tańca specjalizuje się w pracy z najmłodszymi, współpracuje z wieloma przedszkolami na terenie Poznania, jak i poza nim oraz kilkoma szkołami tańca. Poza praktyką tańca współczesnego, tańczyła również jazz, dance hall, balet, taniec brzucha, hip hop. Bazując na wszechstronnych doświadczeniach, tworzy program choreograficzny dla dzieci w ramach założonego przez siebie mobilnego studia tańca Dance4Balance. Należy do Teatru Tańca Fleks Step działającego w GOK Sokół w Czerwonaku.