Pomysłodajnia

Pomysłodajnia”

Z wielką przyjemnością informujemy o powstaniu nowej inicjatywy w Klubie Iskra w Promnicach.
„Pomysłodajnia” - miejsce spotkań ludzi kreatywnych i poszukujących nowych umiejętności rękodzielniczych takich jak: decoupage, filcowanie, malowanie na szkle, tworzenie biżuterii, szydełkowania i robienie na drutach.

Każdy z nas posiada jakieś umiejętności i wiedzę w tych dziedzinach i liczymy na podzielenie się nimi. Dzięki funduszom sołectwa Promnice zakupione zostały dwie maszyny do szycia oraz overlock, które również będzie można wykorzystywać.

Już od 14 marca od godz. 17:00 będzie można w jeden piątek w miesiącu przyjść i zrealizować swoje fantazje na temat szycia oraz innych form aktywności twórczej.

W każdej szafie znajdują się rzeczy, które się nam znudziły lub czekają na naszą zmianą sylwetki już od jakiegoś czasu, dlatego też 14 marca „Pomysłodajnia” czeka właśnie na Was. Sprawdzimy czy nie można ich tak przerobić, by mogły znowu „wyjść na ulicę”.

Szczegółowe pytania prosimy kierować pod nr. tel. 61 812 63 41 (po godz. 15:00) lub na adres e-mail: m.kubska@gok-sokol.pl.

Zapraszamy wszystkich – i osoby chcące się swoimi umiejętnościami podzielić oraz te, które chcą się czegoś nowego nauczyć.