Bądź piękna na wiosnę

Akcja „Bądź piękna na wiosnę”

Cykl spotkań związanych z odchudzaniem, cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy i nie tylko! Nasza akcja zachęciła również mieszkańców Poznania. Tym, którzy podczas jego poprzedniej edycji zmniejszyli się o kilka lub kilkanaście kilogramów, jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Entuzjazm z nowym rokiem emanuje na kolejnych chętnych chcących się ze sobą zmierzyć.
Proponujemy więc kolejną edycję, która rozpocznie się 18 (wtorek godzina 18:30) i 19 lutego (środa godzina 19:00) i trwać będzie do 16 kwietnia.

Akcja polega na zintegrowaniu ćwiczeń fizycznych oraz działań dietetyka. Nagrodą będzie przede wszystkim piękna sylwetka, poprawa stanu zdrowia i samopoczucia, a dodatkowym bonusem dla zwycięzcy - atrakcyjna nagroda  niespodzianka, za wytrwałość i konsekwencję w dążeniu do celu.

Koszt całego przedsięwzięcia dla uczestnika wynosi 280 zł, w czym mieści się 10 zajęć fitness i spotkań z dietetykiem.
Zajęcia skierowane są do osób z nadwagą i otyłością. Ilość miejsc dla uczestników grup jest ograniczona, dlatego już teraz zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału.

Akcja przeprowadzona będzie w Gminnym Ośrodku Kultury Sokół (ulica Gdyńska 47, Czerwonak) oraz w Klubie Iskra (ulica Północna 58, Promnice).
Spotkania z dietetykiem odbywać się będą po ćwiczeniach.

Zgłoszenia prosimy kierować do Małgorzaty Kubskiej pod nr. tel. .61 8126 341 ( po godzinie 15:00) oraz na adres e-mail m.kubska@gok-sokol.pl