Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska w Koziegłowach

OLD SPICE GIRLS czyli BABSKI KABARET !!!

Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska – te trzy znakomite aktorki kryją się pod tajemnicza nazwą “Babski Kabaret. Old Spice Girls.”

To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. Program oparty na tekstach Marii Czubaszek, Mariana Hemara i Zbigniewa Korpolewskiego oraz klasyków z Julianem Tuwimem na czele sprawia, że widownia pękać będzie ze śmiechu.

Ponad półtoragodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie  wieczoru.

Skład gwarantuje, że ze spektaklu wyjdziemy usatysfakcjonowani i rozbawieni.

Lidia Stanisławska jest przecież nie tylko piosenkarką, ale chodzącą skarbnica wiedzy o polskich artystach i anegdotkach z nimi związanych.
Emilia Krakowska to znakomita aktorka teatralna, szerokiej publiczności kojarząca się rolami w serialach telewizyjnych.
Barbara Wrzesińska to także aktorka, ale zarazem z kabaretowym zacięciem bardzo długo występowała u Olgi Lipińskiej.

Będą Państwo mieli okazję zobaczyć na własne oczy jak artystki potrafią rozśmieszać widzów do łez.

Zapraszamy na spektakl, który odbędzie się 3 marca o godzinie 19;00 w Gimnazjum w Koziegłowach.

Bilety w cenie 30 zł dostępne są w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół” w Czerwonaku.

Organizatorem spotkania jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”
Mecenasem jest Gmina Czerwonak