Warsztaty swingowe

29 i 30 marca serdecznie zapraszamy na weekendowe warsztaty swingowe, które odbędą się w GOK Sokół.

Jeśli chcesz królować na parkiecie w klubie, na weselu, tańczyć do każdej możliwej muzyki to są to warsztaty dla Ciebie! Z nami nauczysz się jak prowadzić i być prowadzoną.
Warsztaty te są przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek. Jeśli nie masz pary, to nie przejmuj się. Zaradzimy temu. Mamy w zwyczaju co kilka minut zmieniać się w parach, a wszystko po to, by poznać się i lepiej nauczyć się tańczyć ze wszystkimi.

 Charleston to amerykański taniec towarzyski wynaleziony w latach 30 XX wieku. Początkowo był tańczony tylko do muzyki swingowej z lat trzydziestych i czterdziestych. Podstawowe kroki dają olbrzymi wybór możliwości w improwizacji. 

 

Program warsztatów

10:00–11:15 - Charleston dla par (poziom podstawowy),

11:30–12:30 - Charleston solo (poziom otwarty),

12:45–14:45 - Charleston dla par (poziom ponadpodstawowy – tańczysz Charlestona co najmniej miesiąc).

 Cena (za dwa dni warsztatów) wynosi:
solo – 30zł;
pary poziom podstawowy – 40zł/osoba,
pary poziom ponadpodstawowy – 50zł/osoba.

 Zajęcia poprowadzą Marika Skrzypczak – instruktorka tańca, od zawsze pasjonował ją taniec. Szukała długo próbując tańca towarzyskiego, salsy, tańca nowoczesnego i współczesnego, jednak jej życiową pasją stały się tańce swingowe (Lindy Hop, Charleston, Authentic Jazz).

Radosław Pyżanowski – od 6 lat pasjonują go tańce swingowe (Lindy Hop, Charleston, Authentic Jazz). Brał udział w wielu warsztatach prowadzonych w Polsce. Interpretując rytmiczność utworów muzycznych, uczy jak ciekawie improwizować w tańcu.

Zapisy: lindyhop.about.fun@gmail.com