Szukamy instruktora zajęć dla najmłodszych

Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku szuka osoby do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku od 12 miesiąca życia do 4 lat (w podziale na grupy 12 do 24 miesiące oraz 2 do 4 lat). Są to spotkania edukacyjno-twórcze, integracyjne z opiekunami odbywające się w Kicinie i Koziegłowach, codziennie w godzinach przedpołudniowych.
Zajęcia mają na celu poszerzyć funkcje badawcze u dzieci ich wyobraźnię oraz poczucie integracji ze światem, a także wzmocnienie więzi z rodzicem lub opiekunem. Wszystko w oparciu o zabawę,  formy twórcze i współpracę.

Szukamy osoby kreatywnej, posiadającej odpowiednie kwalifikacje. Swoją ofertę wraz z kopią kwalifikacji można przesyłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”, ul. Gdyńska 47, 62-004 Czerwonak lub mailowo na adres joanna@gok-sokol.pl.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku  w celu zebrania ofert dotyczących współpracy przy prowadzeniu zajęć dla najmłodszych.