Otwarte świetlice w godzinach przedpołudniowych

Informujemy, że od poniedziałku, z powodu powrotu dzieci do szkół, zajęcia dopołudniowe w Klubach nie będa się odbywały.

GOK Sokół w ramach wsparcia dla rodziców nie mogących zapewnić opieki dzieciom w wieku szkolnym zaprasza do swoich siedzib w dniach od środy 24 kwietnia do wtorku 30 kwietnia (z wyłączeniem weekendu). Dzieci pozostaną pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Stałe zajęcia popołudniowe odbędą się zgodnie z harmonogramem.

• Klub Słoneczko w Czerwonaku będzie otwarty od 9:00 do 15:00 i proponuje zabawy plastyczne, wykonywanie ozdób świątecznych, wspólne ogniska, sprzątanie świata, gry planszowe i ich kreatywne, samodzielne wykonywanie
  • Do Klubu Kogucik w Potaszach zapraszamy w godzinach od 9:00 do 15:00. Proponujemy między innymi szycie małe maskotek, zabawy ruchowe, gimnastykę, lepienie z masy solnej, spacer po okolicy i wykonanie prac z zebranych materiałów i inne aktywności plastyczne.
  • Klub Jutrzenka w Kicinie zaprasza w godzinach od 9:00 do 14:00 (we wtorek do 13:30) na zabawy animacyjne, gry planszowe, wspólne czytanie i wykonywanie prac plastycznych.
  • CKiR w Koziegłowach zaprasza od 9:00 do 15:00. Tu proponujemy wspólne czytanie, zajęcia plastyczne w oparciu o proste materiały i recycling, zabawy podwórkowe, wspólne czytanie.
  • Do Klubu Iskra w Promnicach zapraszamy od 9:00 do 14:00. Tam również odbywać się będą zabawy plastyczne, animacyjne, gry ruchowe, wspólne czytanie, zabawa chustą i inne atrakcje.

Uczestnikom zapewniamy opiekę i dobrą zabawę, ale nie organizujemy napojów ani posiłków.