Dyzmatronik - koncert

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 24 listopada na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na energetyczny koncert zespołu Dyzmatronik.

Zespół powstał w 2010, swoją współpracę zaczęli Maciej Maciora Balcewicz i Artur Sosen Klimaszewski, wspólnie wydając album Dyzmatronik, w którym połączyli światy tak różne jak okolice hip-hopu i muzykę ilustracyjną. W 2014 roku do zespołu dołączył Jakub Gonzo Woźniak, który gra na gitarze, i wspiera grupę wokalnie. Gonzo dodał do trup-hopowego brzmienia trzecią, tym razem rockową barwę.

Jak mówią o sobie: bywa poważnie, ale jest też tanecznie. Są elementy rapu, synth popowe zagrywki, a czasem szorstko zabrzmi ciężka gitara. Trudno przykleić do tego jednoznaczną łatkę. Styl – jest nasz i dlatego nazwaliśmy go po swojemu: TRUP HOP.

Bilety  na koncert  w cenie 10 zł dostępne są  w GOK Sokół w Czerwonaku oraz CKiR w Koziegłowach