Rytmika dla najmłodszych

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na zajęcia rytmiki, które będą wprowadzały naszych milusińskich w sferę muzyki, ruchu i wspólnej zabawy. Podczas naszych spotkań dzieci będą śpiewać, interpretować ruchowo piosenki, poznawać różne dźwięki i samemu je tworzyć, grać na instrumentach perkusyjnych, improwizować. Nieświadomie dzieci będą uczyć się rozumienia muzycznych komunikatów, kształtować poczucie rytmu, koordynację, pamięć oraz koncentrację. Rytmika nie tylko uwrażliwia na muzykę, rozbudza wyobraźnię, ale dostarcza wielu umiejętności wpływających na rozwój dziecka.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki (od 24 października) w dwóch grupach wiekowych:

• od 15:00 do 15:30 grupa 3-4 latków, koszt to 40,00 zł za miesiąc.
  • od 15:40 do 16:25 grupa 5-6 latków, koszt to 50,00 zł za miesiąc.

Warsztaty poprowadzi absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu Marta Koska.
Zapisy na mail sekretariat@gok-sokol.pl.
Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny