Kino w Koziegłowach - październik

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają na seanse filmowe. Odbędą się one 11 października w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

godzina 16:00
LEGO Ninjago: film reż. Charlie Bean, animacja, Dania/USA 2017, 90 min, premiera 22 września 2017
W pełnometrażowym filmie "Ninjago" do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

godzina 17:45 i 20:15
Botoks reż. Patryk Vega, Polska 2017, 135 min, premiera 29 września 2017
Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć. W filmie zobaczymy między innymi Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego.

Bilety w cenie 18,00 zł normalny oraz 16,00 zł ulgowy można kupować na portalu zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/) i biletyna.pl