Zabawa i rozwój - zajęcia edukacyjne, zapisy

Zabawa i rozwój
Gdzie spotyka się kultura i nauka, tam jest dobre miejsce dla rozwoju, zdrowia i zabawy!

Ulubiony przez dzieci, młodzież i wielu dorosłych świat fantazji pozwala oddalać się od rzeczywistości. Tymczasem twórczość, kreatywność może być mocno osadzona w realnym świecie, bardzo praktyczna, a naukowcy stopniowo wyjaśniają tajemnice funkcjonowania mózgu człowieka.

Zajęcia z kreatywności to propozycja wspierania potencjału twórczego dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczą jak korzystać z siebie w sposób przyjemny i zdrowy oraz jak to oceniać. Oswajają elementy współczesnej wiedzy z psychologii i neuronauki. Na zajęciach uczestnicy ćwiczą umiejętności radzenia sobie w sposób twórczy z problemami, których nie da się rozwiązać za pomocą gotowych wzorów, zasad, reguł.

Na zajęcia zapraszamy w każdą środę do przestrzeni edukacyjnej w Centrum Kultury i Rekreacji.
Proponujemy następujące grupy:

• godz. 17:00 - 18:00 Album Emocjonalny, dzieci z klas I – II szkoły podstawowej;
  • godz. 18:00 – 19:00, Odkryj w Sobie Twórcę, dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej;
  • godz. 19:00 – 20:00 Emocjonalna Lista Przebojów, młodzież z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz gimnazjalna;
  • godz. 20:00 – 21:00 Ciało w Ruchu, dorośli.

Godzinne zajęcia prowadzone będą przez psychologa.
Cena za miesiąc: 80,00 zł dla dzieci i młodzieży oraz 90,00 dla dorosłych.
Zapisy pod numerem telefonu 607 828 995

Zapraszają Ośrodek Psychoterapii I Pomocy Psychologicznej In Spe oraz Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”.