Kabaret Nowaki - 23 września godzina 20:00

Śmiechokalipsa, 10-lecia Kabaretu Nowaki.

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” oraz Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach zapraszają na występ Kabaretu Nowaki 23 września na godzinę 20:00 do Centrum kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bilety w cenie 35,00 zł można kupować w GOK „Sokół” CKiR w Koziegłowach oraz na platformach bilety24.pl i kabaretowebilety.pl.

Występ kabaretu jest objęty projektem „Mamy – działamy!”, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych mam, które w codziennym natłoku obowiązków z trudem znajdują choćby chwilę dla siebie i dla swoich zainteresowań. W trakcie występu kabaretu dzieciom zapewnimy opiekę oraz ciekawe zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 3–8 lat. Mamy mogą oddać dziecko pod opiekę 15 minut przed wydarzeniem i odebrać najpóźniej 15 minut po jego zakończeniu. Liczba miejsc ograniczona, w związku z czym prosimy o wcześniejszą rezerwację  (min. 7 dni  przed wydarzeniem) na adres sekretariat@gok-sokol.pl. Bilet dla dziecka na warsztaty kosztuje 5 zł.

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki  z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.