Czerwony Kapturek - spektakl dla najmłodszych

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza 29 września o godzinie 17:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl bułgarskiego teatru Theatre 199 „Valentin Soychev” / Up A Tree Puppet Studio „Czerwony Kapturek”.
Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.
Bilety w cenie 15,00 zł można kupować w GOK „Sokół”, CKiR w Koziegłowach oraz na portalu bilety24.pl

On jest drapieżnikiem.
On jest kryminalistą.
On umiera z głodu…

Ale ona jest Wielkim Czerwonym Kapturkiem, który potrafi narobić wiele zamieszania. Ich spotkanie zamienia się w rywalizację, freestylową walkę, w której wszystko jest dozwolone.
Spektakl dotyka tematu obawy dorosłych i niepowstrzymanego pragnienia dzieci, aby odkrywać największą z możliwych przygód – życie!
Zainspirowany bajką o tym samym tytule napisaną przez Charlesa Perrault spektakl prezentuje autorską interpretację skupioną na relacji pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Pokaz utrzymany w klasycznym stylu teatru lalkowego i teatru cieni zmienia tę niewinną historię w wypełnioną dreszczykiem komedię z nieoczekiwanym finałem.